KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9343415
*
nr 934 3415
Oljemålning
oidentifierad Konstnär, duk, 30x37
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:35:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/12 10:41:58
1
200 kr
22/12 18:30:57
2
300 kr
26/12 21:35:44
3
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:32
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:55
*
Oljemålning
Läs mer om e-auktion
nr 934 3415
Oljemålning
oidentifierad Konstnär, duk, 30x37
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/12 10:41:58 | 1 | 200 kr |
22/12 18:30:57 | 2 | 300 kr |
26/12 21:35:44 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:32 -
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:55